هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری

براساس مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و با نظارت اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران برگذار میشود

زمان  و محل برگذاری از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ دی ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری توسط شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا برگذار میشود و بازدید برای عموم آزاد میباشد.

توجه:

  • در صورت عدم ارسال مدارک فوق، این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای ثبت نام قطعی متقاضی برعهده نخواهد داشت.
  • سپرده ضمانت شرکت در نمایشگاه در مرحله ثبت نام قطعی، به عنوان مبلغ پیش پرداخت تلقی شده و از مبلغ کل صورتحساب مشارکت کننده کسر می شود.
  • سپرده ضمانت شرکت درنمایشگاه در مرحله ثبت نام و جانمایی غیرقابل استرداد بوده و درصورت انصراف متقاضی از ثبت نام نهایی به هر دلیل )از جمله عدم پذیرش غرفه واگذاری(، سپرده ضمانت شرکت درنمایشگاه عودت خواهد شد.
  • بر اساس جدول شاخص های وزنی اولویت ثبت نام مندرج در فرم درخواست ،ساعت و روز ثبت نام قطعی بصورت کتبی به اطالع متقاضیان محترمی که فرم پیش ثبت نام را تکمیل نموده اند- مشروط بر واریز سپرده ضمانت شرکت در نمایشگاه و تحویل اسناد به ستاد برگزاری نمایشگاه- خواهد رسید.
  • عدم حضور متقاضی در روز ثبت نام قطعی هیچگونه تعهد و مسوولیتی برای انجام جانمایی در روزهای بعد را برای برگزار کننده ایجاد نمی کند و سپرده ضمانت شرکت در نمایشگاه متقاضی مشمول بند۳ خواهد شد.
  • با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی ، غرفه ها مطابق نقشه های تصویبی از قبل مشخص بوده و قابل تغییر نمی باشد و به هر مشارکت کننده فقط یک غرفه واگذار می گردد.
  • متقاضی غرفه صرفا می تواند اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای مدارک و مستندات شغلی صنفی و صنعتی است باشد و به هیچ وجه امکان واگذاری به شخص ثالث را ندارد.

جدول مبالغ سپرده ضمانت شرکت در نمایشگاه:

ردیفگروه بندیمبلغ سپرده (یال)
۱تا ۵۰ متر۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۲۵۱ تا ۱۰۰ متر۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۳۱۰۱ تا ۲۰۰ متر۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۴۲۰۱ تا ۳۰۰ متر۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۵۳۰۱ تا ۴۰۰ متر۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =